Кошик
78 відгуків
funnynuts.in.ua

Користь арахісової пасти

Користь арахісової пасти

Арахісове масло містить велику кількість рослинного білка, а також необхідні вітаміни і мінерали, такі як магній, калій і цинк.Зокрема, кожна порція арахісової пасти з 2 столових ложок забезпечує наступні поживні речовини, мінерали та вітаміни:

Білок. Арахісове масло містить 7,02 грама (г) білка на 2 столові ложки.

 Магній необхідний для здоров’я, він бере участь у понад 300 хімічних процесах в організмі.

Фосфор. Кожна порція містить 107 мг фосфору. Фосфор допомагає організму будувати здорові клітини і кістки і допомагає клітинам виробляти енергію.

Цинк. Порція арахісового масла містить 0,85 мг цинку. Це становить 7,7 відсотка від рекомендованої добової норми 11 мг для чоловіків і 10,6 відсотка від рекомендованої добової норми 8 мг для жінок. Цинк необхідний для імунітету, синтезу білка та формування ДНК.

Ніацин. Арахісове масло містить 4,21 мг ніацину на порцію, що робить корисний внесок у рекомендоване споживання людиною від 14 до 16 мг. Ніацин сприяє травленню і нервовій функції, а також сприяє виробленню енергії.

Вітамін В-6. З 0,17 г вітаміну B-6 на порцію, арахісове масло забезпечує майже 14 відсотків добової норми добової норми для дорослої людини, яка становить 1,3 мг. Вітамін B-6 бере участь у більш ніж 100 ферментних реакціях в організмі і може бути необхідним для здоров’я серця та імунної системи.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner